Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla automatów, nie dla ludzi. Inspirowana jest stroną z labiryntem, która generuje niekończący się ciąg adresów email. Podobnie jak oryginał, generuje losowo niekończącą się listę adresów email, które tak naprawdę nie istnieją. Plan jest taki, żeby boty zbierające adresy email ze stron utknęły tu i zaśmieciły swoje bazy danych nieistniejącymi kontami email, a następnie traciły czas na wysyłkę do nich spamu.

Główne zmiany to polska treść strony oraz adresy poczty elektronicznej generowane spośród najpopularniejszych darmowych serwisów oferujących dostęp do poczty elektronicznej dostępnych w Polsce. Zmianie uległ też algorytm generowania adresu - nieco bardziej przypominają prawdziwe adresy email.

Poniżej nieistniejące adresy e-mail, pochodzące z ogólnodostępnych źródeł zwanych również entropią:
Pisz: l.lwagxzbpwkyrarp61@hotmail.com
Mój adres: d.pkqmyg9@interia.pl
Mój adres: e.hyfwwtsmonwya807@yahoo.com
Mój email: v.jfceehnhar88@o2.pl
Pisz: y.utlvugmsbwwg8@gmail.com
Dane kontaktowe: k.ttbpm0@hotmail.com
Kontakt: c.ndigdzpsdesyzs4502@tlen.pl
Mój email: q.scyitwxqded718@gmail.com
Pisz na adres: t.icbiwbphhezt43@interia.pl
E-mail: c.oqndieyinyetzch4@o2.pl

Jeśli jesteś człowiekiem i w jakiś sposób trafiłeś na tę stronę, posłuchaj dobrej rady i nie korzystaj z powyższych adresów poczty elektronicznej. One nie istnieją. ;-)

Jeśli chcesz pomóc, uruchom podobną stronę, albo przynajmniej podlinkuj tę stronę (Facebook, Twitter, blog, forum, gdziekolwiek), by nakierować tu boty.

Kolejna strona: 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Valid XHTML 1.0 Strict

O projekcie